Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
xe<-1,3> chyba cos takiego dokladnie nie pamietam, a w tym nastepnym po grupowaniu wychodziły 2 wyniki z x2 i jeden z x.
w tym drugim to chyba -2,2 i 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomex napisał:
<-1;2> i potem te z wielomianem tez proste
a ile masz w tym 22 zadaniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciecie jestescie tam ktos wyzej podawal odpowiedzi A B C D itd . a czy nie wiecie ze byly arkusze rozne? jak u niektorych A=8 to u innych przykladowo 16!!! i niech ktos sie ze mna nie zgodzi.. jak wszytsko sprawdzalismy ze znajomymi przed pisaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby komus byly potrzebne moje odp; d c c c d c a a d c c d c c d a a c c a b d c a d 26: <-1:2> 27:-2,2,7 29:12/13 31: 15+3 pierw z 3 w 4 i 19 jest zle, ale to jedyne bledy jakie zrobilem. logarytmy 4 zad- A, 19- deltoid, latawiec 1600cm2 prawdopodobienstwo 1/6 omega = 36 teraz opcje są takie 2,6; 4,3; 4,6; 6,2; 6,4; 6,6 czyli A=6 6/36=1/6 polecam strone ######grono.net/chat/#matura2010/topic/18...7/0/0/0/#bottom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w tym drugim to chyba -2,2 i 7
dokładnie tyle wyszło... i wezyk od gory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wyszło w tym pierwszym otwartym Xe(-nieskonczonosc ; -1>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktos poda pelne odpowiedzi do zamknietych 1. -12 , 2 2. 180 3. 1 4. 2 5. 5x........ 6. 7 7. 1 8 . (3,0) 9. jednatrzecia 10. 1 11. -13 12. 8 13. 28 14. trzydziescijeden szesnastych 15. 2 pierwiastki z 2 16. 4 17 . 2 18. 120 19. 64 20. -3 21. 36 22. 4 pierwiastki z 5 23. 94 24. 18 25. 5 NIECH KTOS ZOBACZY SPRAWDZI POWIE JAK TO WYGLADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monia~ napisał:
Mi wyszło w tym pierwszym otwartym Xe(-nieskonczonosc ; -1>
no to masz źle niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ile masz w tym 22 zadaniu ?
2 v 7?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego tu sie było spodziewac nie moga sobie pozwolic zeby 20% nie zdało, wiec dają takie banały, mam nadzieje ze rozszerzona nie bedzie taka "a oni wybrali wyzszy poziom to trzeba im dowalic"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 2, -2, 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiepskie te twoje strzały
Jak kiepskie jak większość odpowiedzi mam tak samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiepskie te twoje strzały
a moze ktos napisac mniej wiecej tresc zadan??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym powiedzieć, że w zadaniu 34 trzeba było rozważyć WSZYSTKIE przypadki, a ich było osiem. Gdyż wymiary 10 x 25 i 25 x 10 to są różne wymiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sensie 8 możliwości było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jakby trzeba było rozważyć WSZYSTKIE przypadki to wg mnie by o tym napisali?Tak przynajmniej mówi moja matematyczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
ale jakby trzeba było rozważyć WSZYSTKIE przypadki to wg mnie by o tym napisali?Tak przynajmniej mówi moja matematyczka.
i bylo napisane wypisz wszystkie mozliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mnożenie jest przemienne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w sensie 8 możliwości było.
nie było 8 tylko 4... nie mozna sobie tak danych zamieniac jak sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i bylo napisane wypisz wszystkie mozliwosci
aha no ok, ja nie pisałam tej matury. Piszę dopiero za rok, ale wcześniej nikt o tym nie wspominał to myślałam, że nie było napisane więc postanwoiłam się wtrącić no ale jak było to ok, faktycznie trzeba było wszystkie. Pewnie w przyszłym roku bedzie juz trudniejsza :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 42

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...